Forum Łódź, Paintball Łódź, Quady Łódź, Snowboard Łódź     BlogiBlogi      Szukaj     Formularz kontaktowy Formularz kontaktowy      Regulamin      Mapa Google      Kalendarz      Użytkownicy      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości ·

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: bur, dlaczego, echo, jest, mniejszym, oraz, przyjmowanie, rzeznik

Zamknięty przez: Zoltar
Sro Maj 06, 2009 06:07
Echo, przyjmowanie oraz dlaczego Rzeźnik jest mniejszym bur
Autor Wiadomość
grooby
Lachon

Team: Fallen Angels

Wysłany: Pią Maj 01, 2009 09:59 

a mnie zadziwilo w tym temacie jeszcze jedno Wiktor byles jeden raz na malowaniu, zaraziles sie tym, to rozumiem ale chcialbym zobaczyc co takiego pokazales za pierwszym razem ze juz nalezysz do ECHO TEAM!! mam nadzieje ze bede mial okazje zagrac u Twojego boku! :twisted:
pozdrawiam :smile:

Rzeźnik
Chicken Joe

Marker: A1 + Prophecy
Team: Echo Assault
Tel:: 609 713 119

Wysłany: Pią Maj 01, 2009 17:48 

grooby,

kazdy moze nalezec do Echo Team... nawet po 1 grze, jak chcesz to tez mozesz sobie wpisac :mrgreen: ...

grooby
Lachon

Wysłany: Pią Maj 01, 2009 18:52 

dzieki za pozwolenie, do pewnego momentu uwazalem Echo za elite painta w Lodzi ale skoro kazdy po jednej grze na wypozyczonym sprzecie moze wskoczyc do sklepu i kupic sobie naszywke i wpisac w profilu ze nalezy do Echo to cos mi sie tu nie podoba! w tym tygodniu Sabrina napisal ostre ale prawdziwe slowa o poczatkujacych osobach grajacych w painta...

grooby
Lachon

Wysłany: Pią Maj 01, 2009 18:53 

oczywiscie nie musze chyba dodawac ze narazie nie skorzystam z propozycji

Rzeźnik
Chicken Joe

Wysłany: Sob Maj 02, 2009 00:37 

jakiej propozycji ? jakiego pozwoleniam cos Ci sie kolego pomylilo, primo - nie ma nikogo kto takie pozwolenia udziela, a juz wszczegolnosci na pewno nie ja, a duo - zadnej propozycji nie bylo

chcesz ? jestes w echo, nie to NIE. nikt nikogo nie zmusza, ale jesli chce ktos to nie ma problemu

Echo to ludzie grajacy w painta w Łodzi (teraz moze nie do konca bo sa podzialy ale kiedys tak bylo), dobrowolnie zglaszaja swoja przynaleznosc do grupy, a co to za roznica czy po 1 czy po 100 grach, sa ludzie bardziej rozgarnieci po jednej niz po 100

Tobie moze sie nie podoba, ale tak juz bylo, jest i raczej nie zapowiada zeby sie zmienilo

I slowo elita tez mi sie podoba, jak juz napisalem jesli 500 czy wiecej osob * zalozmy 95% osob grajacych w Łodzi okolicach to elita, to nie mam pytan,

oczywiscie no offence, ale zanim cos napiszesz zasiegnij wiedzy

grooby
Lachon

Wysłany: Sob Maj 02, 2009 10:44 

Twoje jak chcesz to tez mozesz potraktowalem jako pozwolenie lub propozycje! raczej czytam ze zrozumieniem i obserwuje to co dzieje sie dookola mnie... moje wnioski sa raczej proste na jutrzejsza gre jedzie 24 osoby z czego ok 22 to juz jest ECHO bo graja w lodzi w painta, dodam ze ponad polowa jedzie pierwszy raz na gre?? dziwne to troche bo ja wychodze z zalozenia ze na przynaleznosc do grupy trzeba sobie czyms zasluzyc, wykazac sie, zostac zaakceptowanym przez pozostalych czlonkow! nie widzialem zeby ktos raz zagral z INFIDELS czy FA i wpisal sobie do profilu ze nalezy do ich teamow ale to moze malo otwarte na nowych teamy sa?!
co do Twoich 500 osob grajacych to od stycznia z naszywkami ECHO regularnie widuje na grach ok 15 osob na duzych grach moze kilka wiecej i sa to ludzie najczesciej reprezentujacy dosyc dobry poziom gry, widocznie ponad 400 osob z Echo zapomnialo o swoim hobby!
dla Twojej informacji wiedzy zasiegam, przeczytalem spora czesc tego forum, rozmawiam czesto z osobami grajacymi dluzej niz ja
a najczesciej mowie i to glosno to co mi sie nie podoba o czym wiedza osoby z tego forum ktore mialy okazje poznac mnie
pozdro

WOLF
Kononowicz
WOLF

Marker: ETEK+rotor
Team: G.R.D.I.
Tel:: 516621299

Wysłany: Sob Maj 02, 2009 12:44 

Może powiem o swoich początkach... dawno dawno temu... za lasami (w Łaskowicach) podjąłem decyzję że chce należeć do Echo... upłynęły jeszcze trzy miesiące zanim zawiesiłem na sobie naszywkę "E". Na grach czasami było po 20 osób... i było od kogo się uczyć... Nie ilość świadczy o jakości teamu tylko jakość graczy ale też nie można ograniczać napływu nowych graczy którzy w przyszłości będą stanowić o sile drużyny

Rzeźnik
Chicken Joe

Wysłany: Sob Maj 02, 2009 13:18 

fajnie zafilozowałeś WOLF :mrgreen: , ale nie ujołes sedna tematu

Infidels czy FA - to z tego co ja widze, chyba ze sie mysle! *jak cos prosze mnie uswiadomic
to grupy znajomych grajacych ze soba i znajacych sie poza pb, lub grajacych i dobrze i sie kumajacych na grach i dlatego zalozyli grupy, lub EWENTUALNIE cos nie pasowalo w Echo np jak Tobie ze kazdy moze nalezec. No i jak slusznie zauwazyles chyba nie sa to teamy zbytnio otwarte na nowych czlonkow.

co do "MOICH" 500 (dlaczego nie 300? :razz: ) to nie wszyscy graja regularnie, i wiele sie ostatnimi czasy pozmienialo, ale osob bedacych na grze np w ciagu ostatnich 3m-cy mozna by bylo wymienic podejrzewam ze gdzies kolo 500 wlasnie z ECHO.

Jesli chcesz nalezec do Elity to graj sceno wyrozniaj sie, a moze zostaniesz przyjety do Assault.

a jak Ty widzisz rekrutacje czy wykazywanie sie ? i akceptacje czlonkow ?

Sorry ze to napisze ale chcesz zmieniac cos co istnieje zapewne, dluzej niz Ty słyszales o PB.

Jak widzisz tez pisze, i mowie co mysle. pozdr

grooby
Lachon

Wysłany: Sob Maj 02, 2009 14:22 

ja zmieniac niczego nie zamierzam... zwlaszcza jak cos jest stare i zastane!!! jesli chodzi o moje zainteresowanie pb to niestety przez dlugi czas nie mialem nikogo wsrod znajomych kto by je podzielal... dopiero calkiem niedawno udalo sie zgadac z osoba ktora tez zaczynala swoja przygode z pb i tak sie zaczelo!!!
Twoich 500 graczy bo sam tak napisales wczesniej nawet 2 razy w jednym poscie!! skoro cos napisales tzn ze jestes tego pewien i sprawdziles to zapewne takze dwa razy!
chyba niezbyt czesto jezdzisz na gry, bo ja jestem na nich co tydzien i jakos przewijaja sie przez nasze gry lokalne ciagle Ci sami ludzie i wierz mi ze nie bylo ich wiecej niz napisalem!
jesli chodzi o E na ramieniu to podoba mi sie to co napisal Wolf, jak ktos sue wykaze i zasluzy na to zeby byc w Echo to powinien dostac taka propozycje! a tak jak to wyglada w tej chwili to sorry ale jest to poprostu chwyt marketingowy dla komercji zeby kazdy po jednej grze bez wzgledu na to co na niej zrobil mogl powiedziec ze gra w echo w painta! nie mam nic do Marcina ani do BT i nie mam zamiaru mu sie wtracac do interesu ale tak to wyglada w tej chwili i przyklad Wiktora doskonale to obrazuje!
a Tobie Rzezniku moge powiedziec tylko tyle ze szczerosc nie jest dzisiaj zbyt cenna i mowiac glosno co sie mysli wiecej sie traci niz zyskuje!
ale Ty jestes na tym forum od wiekow i masz ponad 2000 postow na koncie wiec pewnie o tym takze juz wiesz!

Rzeźnik
Chicken Joe

Wysłany: Sob Maj 02, 2009 14:46 

no powiedz mi na cholere sie tego czepiasz jak nie zamierzasz z tym nic zrobic !!!

typowo nasze polskie podejscie, najlepiej sie przypie*dalac ale samemu nic.

Jezdzisz na nie co tydzien, swietnie. Widac ze od dawna...

Ja fakt faktem nie jezdze dawno, ale jak zaczynalem prawie 4 lata temu to przez nastepne 2 lata jezdzilem tydzien w tydzien, rowniez na SCENO, na Wesola, Stalingrad1/2, BHD, inne wszystko co bylo.

Zreszta co jakis czaspojawiam sie na grach czy to robiac kielbache, czy wpasc pogadac ze znajomymi.

Jednak nie mam zamiaru przechodzic obok opinii ktore moim zdaniem sa nieprawdziwe.

To tyle, jak po mnie widac ze wszystko wiem, tak samo po Tobie widac jakbys dopiero tu wszedl.

grooby
Lachon

Wysłany: Sob Maj 02, 2009 15:00 

skoro trafiam na Twoje podejscie czlowieka ktory gral 2 lata temu a teraz wpada na gry robic kielbase to co ja poczatkujacy moge poradzic!! sorry ale nie mam ochoty sie tu klucic!! wyrazilem swoje zdanie i tyle jak Ci sie ono nie podoba to usun mojego posta!
jak chcesz pogadac to to jest moj nr. 509 506 979 mozesz zadzwonic i pogadamy co sie komu nie podoba itd!
ty tam tez taki madry byles?
widze ze mocno sie udzielasz w pb robisz kielbe z grilla i piszesz na forum sorry stary ale to to samo co ja robilem dwa lata temu czyli gadalem ze znajomymi ze chce zagrac!!!

Rzeźnik
Chicken Joe

Wysłany: Sob Maj 02, 2009 15:08 

haha dobrze mnie podsumowales :) nikomu sie to dawno nie udalo ;)

skonczylem grac rok temu, wczesniej ugryzlem troche speeda, jezdze na Saltusy :) W zeszla niedziele bylem na grze. Ostatni duzy PGR tez. jesli chodzi o scislosc. :)

procz tego, ze spedze caly dzien przy grillu znam srodowisko i tak lepiej niz Ty. :mrgreen:

grooby napisał/a:
ty tam tez taki madry byles?

a po tym oczekujesz ze zapytam "gdzie". MAX punktow dla Ciebie dzis.
\

grooby napisał/a:
widze ze mocno sie udzielasz w pb robisz kielbe z grilla i piszesz na forum

lubie taki sarkazm, ahh po prostu pieknie :smile: mozna jeszcze ?
Ostatnio zmieniony przez Rzeźnik Sob Maj 02, 2009 15:20, w całości zmieniany 2 razy  

grooby
Lachon

Wysłany: Sob Maj 02, 2009 15:18 

to taki test nie dales sie zlapac wiec jestes mniejszym burakiem niz myslalem!! gratulacje dla Ciebie!
wpadnij na najblizsza gre!! mozesz wpasc z kielba chetnie sprobuje co robisz w pb najlepiej! skoro masz tylu znajomych to znaczy ze dobrze Ci wychodzi :mrgreen:
dalsze obrazanie Ciebie nie przyniesie mi wiecej przyjemnosci wiec lepiej zakonczmy ten temat mistrzu!
jak juz przyjedziesz na gre bedziemy mogli dokonczyc dyskusje
narty

Rzeźnik
Chicken Joe

Wysłany: Sob Maj 02, 2009 15:25 

dzieki, zawsze MARZYLEM zeby byc mniejszym burakiem niz myslales :)

grooby napisał/a:
skoro masz tylu znajomych to znaczy ze dobrze Ci wychodzi :mrgreen:

zapewne :)

grooby napisał/a:
dalsze obrazanie Ciebie nie przyniesie mi wiecej przyjemnosci

jaka szkoda :)

No jak bede mial chwilke to chetnie sie przejade. Jesli faktycznie przestaniesz pisac w tym temacie co obiecujesz juz drugi raz, to bede musial przyjechac bo juz brakuje mi Twoich komplementow :)

grooby
Lachon

Wysłany: Sob Maj 02, 2009 15:29 

w takim razie zapraszam! nr do mnie masz zawsze mozesz zadzwonic i wierz mi ze z przyjemnoscia powiem Ci dobre slowo!

Rzeźnik
Chicken Joe

Wysłany: Sob Maj 02, 2009 15:34 

Do user'ów - temat wydzielilem, a i nadalem mu humorystyczny tytuł bo o takiej charakterystyce faktycznie jest :)

pisz na PW, chetnie przeczytam i odpowiem :) lub ew na grze

maurycyy
John Rambo
HILUX

Marker: Etek 4,angelA1
Deska snow: burton custom ics
Quad: yamaha grizzly 450

Wysłany: Sob Maj 02, 2009 17:05 

Rzeznik po co Ty w ogole z nim dyskutujesz?

kolesiowi nudzi sie w domu i znalazl zaczepke...

ronald
Ex Terminator
REMUS

Team: INFIDELS

Wysłany: Sob Maj 02, 2009 18:14 

Maurycyy i kto to pisze??????

maurycyy
John Rambo
HILUX

Wysłany: Sob Maj 02, 2009 18:40 

taka prawda Roland, ten temat meczylismy pare dni temu, jak by przeczytal to by wiedzial wszystko... jedzie do Rzeznika jak by on byl guru, a tu nie ma guru, demokracja, i jak jedzie na niego jedzie takze na nas.

Rzeznik tylko nie pomysl ze Cie lubie!!

ronald
Ex Terminator
REMUS

Wysłany: Sob Maj 02, 2009 21:30 

Oj Maurycyy Maurycyy strasznie szybko wydajesz ocene i to nawet wtedy kiedy chłopaki juz zawiazali nic porozumienia Znam Grobeego poznałem też Rzeznika i problem polega na tym ze chopaki nie poznali sie nawzajem to jest wkładanie nastepnej niepotrzebnej szpilki przez ciebie niestety

Ostatnio zmieniony przez ronald Nie Maj 03, 2009 10:08, w całości zmieniany 1 raz  

maurycyy
John Rambo
HILUX

Wysłany: Nie Maj 03, 2009 06:52 

grooby naucz sie pisac moje imie i wtedy pisz posty do mnie i o mnie.

grooby
Lachon

Wysłany: Pon Maj 04, 2009 13:05 

Maurycyy zeby nie bylo to nawet w przeciwienstwie do Ciebie napisze Twoje imie z wielkiej litery!!!

ronald
Ex Terminator
REMUS

Wysłany: Pon Maj 04, 2009 13:24 

przyganiał kocioł garnkowi.....

Rzeźnik
Chicken Joe

Wysłany: Pon Maj 04, 2009 14:50